oticon 1 گروه اتیکن

معرفی سمعک های گروه اتیکن

گروه اتیکن ,معرفی محصولات Oticon

گروه اتیکن  محصولات مختلفی دارد. همانطور که قبلا به آن اشاره شد یکی از مزیت های کمپانی  Oticon ارائه ی محصولات در تمام سطوح تکنولوژی (از پایه تا فوق العاده ) می باشد.

 

به طور کلی می توان  محصولات این کمپانی را به ۴ رده premium/advanced/essential/basic   طبقه بندی کرد.

powerOpn

Altaz

lutigulo

 

Premiumpa
pynamoNeraz / latiga6/8Advanced
RiazEssential
chilliGet

Hit

Lno

Lnapro

 

Basic

 

کمپانی  اتیکن دانمارک بیشترین تمرکز خود را در ۳ حوزه معطوف ساخته است.

ارتقای متداوم سطح تکنولوژی جهت کمک به کار بردن در شرایط مختلف شنیداری ، ابداع تکنولوژی ، راه کار های جدید جهت افزایش مدت زمان استفاده ی مفید از سمعک بدون خستگی ، توجه به نیازهای اختصاصی هر فرد ، توجه به شرایط سنی ، شغلی ، روحی و عاطفی  و پزشکی.

توجه این کمپانی به  پارامترهای بسیار ظریف هم چون سابقه ی استفاده از سمعک و انواع نیازهای شنیداری در نهایت باعث می شود ادیولوژیست ( متخصص شنوایی و سمعک ) بتواند راه حل های مناسبی با توجه به نیاز کاربران داشته باشد.

oticon 2 روه اتیکن

 

بیشتر سمعک های اتیکن دارای استاندارد بین المللی ۸ به LP ( مقاومت سمعک در برابر نفوذ آب و رطوبت ) می باشند. پس می توان با خیال راحت در شرایط آب و هوایی مختلف از آن ها استفاده کرد.

البته در زمان استحمام و فعالیت های آبی نباید از این سمعک استفاده کرد.

 

خانواده Alta 2

نگرشی متناوب در مراقبت های شنوایی

این خانواده با دارا بودن تکنولوژی های متفاوت و نوین در زمینه کشف اصوات گفتاری به خصوص در سطوح شدتی پایین (گفتار آهسته) به طرز چشمگیری باعث افزایش درک کلمات در محیط های خصوصا پر سر و صدا شده تقلا و تلاش فرد جهت درک گفتار در محیط های مختلف را به شدت کاهش می یابد. نتیجه ی این تکنولوژی چیست؟

راحتی بیشتر،خستگی کمتر هنگام استفاده از سمعک . دارای ۵ حالت فوکوس است که منجربه کارائی هر چه بیشتر سیستم های پردازشی و جهت یابی سمعک می شود.

این خانواده با فراهم آوردن شنوایی و پردازش دو گوشی منجر به افزایش درک کلمات شده و تمرکز مغز را نسبت به اصوات بیشتر می کند.

مدار ضد فید بک سمعک های Alta 2  به طور کاملا موثری حتی در شرایط دشوار شنوایی کارای خود را در بالاترین سطح ممکن حفظ کرده و کیفیت و رسایی صدا بدون هیچ گونه اختلالی در سطح عالی باقی می ماند.

این سمعک یک پردازشگر و آنالیز کننده واقعی محیط شنوایی است که باعث می شود دقیقا با توجه به شرایط و محیط زندگی شما تطبیق یابد و تنظیم شود.

Alta 2 این خانواده شامل ۲ زیر مجموعه Alta 2 معمولی و Altapre است که در تعداد باند  و کانال متفاوت اند و رده ی  Altra 2 pro   با برخورداری از باند و کانال بیشتر ، کیفیت صدای بالاتری را دارد. همچنین  شامل انواع مدل های داخل گوشی ، داخل گوشی نامرئی ، پشت گوشی mini، پشت گوشی Ric و کلاسیک است.

Nera z

این خانواده نیز در رده ی سمعک های  premium  اتیکن قرار می گیرد.

سمعک های رده premium  با داشتن تکنولوژی پیشرفته تمام اطلاعات لازم جهت پردازش دقیق و بی عیب و نقص صدا و محیط را بدون ذره ای کاستی در اختیارمغز قرار می دهد.

oticon nera z گروه اتیکن

برخی از ویژگی های Nera z

از گروه اتیکن

کیفیت صدای عالی در گفتگوهای آهسته

پردازش صدای دو گوشی و افزایش قابلیت مغز در توجه و تمرکز محیط شنوایی

مدارات ضد صوت و ضد فید بک قوی در شرایط مختلف شنوایی

دارا بودن ۴ حالت فوکوس که منجر به افزایش کارایی سمعک و توجه بیشتر به اصوات در محیط های مختلف و پر چالش می شود.

Nera z  شامل انواع سمعک های داخل گوشی نامرئی ، داخل گوشی، پشت گوشی مینی ، Ric  وکلاسیک می باشد.

این خانواده دارای ۲ زیر مجموعه  معمولی و pro است که زیر گروه pro با دارا بودن باند و کانال بیشتر کیفیت صدای بالاتری دارد.

Ria 2

در رده سمعک های متوسط رو به بالا کمپانی اتیکن ، این خانواده از بالاترین کیفیت برخوردار است. در تجویزهای دو گوشی دو سمعک به صورت همزمان عمل می کند.

شامل سه حالت فوکوس بودند که عملکرد سیستم های پردازش سیگنال و جهت یابی سمعک را ارتقا می دهد.

مدار ضد فید بک و ضد صوت این سمعک کارایی بسیار خوبی در شرایط مختلف شنوایی دارد.

این خانواده دارای ۲ زیرمجموعه  معمولی و pro است که زیر مجموعه pro با دارابودن تعداد باند و کانال بیشتر کیفیت مطلوب تری نسبت به معمولی دارد.

Ria 2 شامل انواع سمعک های داخل گوشی نامرئی ، نامرئی ، پشت گوشی مینی ، Ric  وکلاسیک است.

oticon ria 2 گروه اتیکن

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *