charging hearing aids 1 slu سمعک های شارژری

سمعک های شارژری

سمعک های شارژری و کاربرد های آن ها

سمعک های شارژری با تجهیزات ویژه ای به مشتری عرضه می شود و اطلاعات مفیدی در این بخش در اختیار شما قرار می دهیم.

با وجود پیشرفت روز افزون تکنولوژی سمعک و افزایش چشمگیرر رضایت مندی بیماران از سمعک نسبت به سال های گذشته به جرأت می توان گفت مهم ترین جنبه ای که بیماران و کاربران سمعک  از ان همچنان شکایت دارند، نیاز به تعویض باطری سمعک است.

این مسئله در سالمندانی که علاوه بر مشکلات شنوایی از مشکلات بینایی ، لرزش دست ، توانایی بدنی پایین رنج می برند بیشتر به چشم می خورد.

خوشبختانه در سمعک های نسل جدید که از تکنولوژی های پردازشی و کیفیتی بسیار بالا برخوردار می باشند، سمعک های قابل شارژ با کیفیت فوق العاده وجود دارد.

charging hearing aids 2 سمعک های شارژری

سمعک های قابل شارژ یک واژه کلی است، در حقیقت طبقه بندی صحیح این دسته از سمعک ها به دو صورت زیر است:

۱: سمعک های بدون نیاز به باطری :

همانطور که از اسم این سمعک ها پیداست، در اصل همانند گوشی (موبایل ) های نسل جدید که باطری آن در داخل گوش  می باشد امکان دسترسی به ان ها میسر نیست ( برای کاربر).

در این رده از سمعک های شارژری نیز  باطری در داخل خود سمعک بوده و امکان مشاهده و دسترسی ان وجود ندارد. معمولا این سمعک ها یک دستگاه شارژ دارند که با ۶ تا ۸ ساعت قرار دادن سمعک در این دستگاه شارژ امکان استفاده ۲۰ الی ۲۴ ساعت از سمعک وجود دارد.

۲: سمعک هایی که با باطری های قابل شارژ کار می کنند :

در این گروه سمعک ها با باطری های خاص و ویژه قابل شارژ ( که سمعک سازگار است) کار می کنند.

طراحی ظاهری این سمعک ها مثل سمعک های معمولی است ، به عبارت دیگر در باطری آن ها باز می شود و امکان رویت باطری وجود دارد. معمولاً هر یک از این باطری  ها به  ۱۵۰ تا ۲۰۰ باطری کارایی دارد .( بسته به مدل ) و در حالیکه باطری مخصوص داخل سمعک است باید ان را روی دستگاه شارژ قرار داد.

سمعک های شارژری برای کودکان

سمعک های قابل شارژ برای کودکان نیز بسیار مفید می باشد. همانطور که می دانیم اگر کودک به اشتباه باطری سمعک (و هر باطری دیگر ) را ببلعد ، این باطری درمری و معده کودک  با تولید گازهای سمی می تواند به طور جدی سلامت را تهدید کند. پس باید بسیار مراقب بود .

امروزه بسیاری از کمپانی های بین المللی نظیر استارکی، زیمنس ، اتیکن ، یونیترون و … انواع سمعک های شارژری با کیفیت فوق العاده در میان سایر محصولات عرضه کرده اند.

charging hearing aids 4 سمعک های شارژری charging hearing aids 3 سمعک های شارژری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *